€ 4,50
Tapenade van Paprika en Chili van La Chinata heeft een rijke, pittige smaak. Je proeft de zoetheid van geroosterde paprika, gevolgd door een lichte kick van chili. Bovendien zorgt de extra vierge olijfolie voor een romige, zachte textuur.
Je gebruikt deze tapenade op veel manieren. Smeer hem op brood of toast voor een snelle snack. Of gebruik hem als dip bij rauwe groenten en crackers. Daarnaast past hij goed bij pasta, gegrilde groenten of vlees.
De pot van 180 gram is groot genoeg voor meerdere keren gebruik. Toch blijft hij compact en makkelijk op te bergen. Daardoor is hij handig voor elke dag.
Kortom, Tapenade van Paprika en Chili van La Chinata is ideaal voor wie houdt van rijke smaken met een beetje pit. Elke hap is weer genieten.
Producent | La Chinata |